• O.S.B 9.Cadde No:33 Eskişehir/Türkiye
Promet Makina

Hakkımızda

Promet Makina 2008 yılında Yıldırım Önal tarafından Türkiye'nin kültür ve sanat şehri Eskişehir'de kuruldu. Kaynaklı komponent parça imalatı ile başlayan üretim serüvenimiz bugün yüksek kalite ve hassasiyet gerektiren proje ve ürünler ile devam ediyor.
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 5000m2 alana kurulu fabrikasında tecrübeli ve seçkin çalışan kadrosu ile üretim yapmaktadır.
Türkiye'nin birçok bölgesinde yan sanayisi bulunan Promet Makina müşteriden gelen projeye göre üretim alanının dışında olan parçaları uzun yıllara dayanan tecrübe ve iyi ilişkileri ile yan sanayilerinden temin etmektedir.

Hakkımızda

Hammadde girişinden itibaren başlayan kalite kontrolleri üretimin her aşamasında devam eder.

Minimum maliyette maksimum kaliteyi yakalama hedefi doğrultusunda projeye özel üretim yöntemleri geliştirilir ve uygulanır.

Üretim alanımızın dışında olan parçalar uzun yıllardır çalışmakta olduğumuz yan sanayilerimiz tarafından üretilir.

  • Üretimin Her Aşamasında Teknoloji
  • Deneyimli Ekip
  • Zamanında Teslim
  • Uygun Fiyatlandırma
Belgeler

ISO 9001

Yüksek Kaliteli Ürünler

Üretim Aşamalarımız

3 Boyutlu Tasarım
Müşteriden gelen teknik resimler bilgisayar ortamında 3 boyutlu çizim programında tasarlanır oluşabilecek hatalar üretimden önce giderilir, seri üretimi yapılacak Ürünlerin kalıp ve fikstür tasarımları yapılır ve Üretim planlanır.
Üretim
Proje için üretilen kalıp ve fikstürlerden numuna parça elde edilir, numunenin kalite kontrollerinden geçmesinin ardından üretime başlanır.
Kalite Kontrol
Hammadde girişinden itibaren başlayan kalite kontroller numune Üretiminden seri üretime kadar devam eder. Seri üretimi yapılan ürünün başta ölçüsel daha sonrasında boya kalite kontrolleri gerçekleştirilir.
Sevkiyat
Her ürün için özel tasarlanmış taşıma paletlerinde özel bir şekilde ambalajlanan ürünler tam zamanında sevk edilir.
İlham Aldıklarımız

Alıntılar